"Plisat": UEFA-MAFIA (VIDEO)


Tifogrupi i njohur nga Prishtina, "Plisat" ka reaguar ndaj vendimit të sotëm të Komisionit të Disiplinës pranë UEFA-s. Dhënia e fitores në tavolinë kombëtares serbe, megjithëse u pa fare qartë se çfarë ndodhi në stadiumin e Beogradit.

Tifozët prishtinali akuzojnë UEFA-n si mafie e futbollit duke pikturuar edhe disa grafite në rrugët e kryeqytetit kosovar. /albeu.com/
Shtuar më 24/10/2014, ora 13:55
Kuq e Zi
e Premte 24 Tetor 2014, Ora 14:24
Duka te japi doreheqjen!!!! Ai ka mbeshtetur Platinine dhe qeverine aktuale te UEFA-s. Shqiptaret ne shesh per doreheqjen e Dukes! Boll me! Nuk eshte vetem paaftesia dhe neglizhenca e tij !
DUKA DUHET TE JAPI DOREHEQJEN DHE TE KERKOJE TE FALUR GJITHE SHQIPTAREVE QE KA VOTUAR PER KETA PLEHRA TE UEFA-s!!!!
Alfi Mustafa
e Premte 24 Tetor 2014, Ora 14:35
FSHF urgjentisht duhet te deklaroje zyrtarisht bojkotimin e te gjitha ndeshjeve te mbetura. Kombetarja e Shqiperise eshte perfaqesuesja e shqiptareve dhe jo ekipi i Armando Dukes & Co.. Kjo do te jete protesta e shqiptareve kunder kompeticionit me te turpshem evropian ne historine e UEFA dhe te futbollit boteror.
E per cfare na duhet vendi i 4 ????!!!!
Po nuk e bojkotuam kete farse te turpshme, atehere pas 3 ditesh gjithcka do te harrohet dhe Shqiperia nuk do te permendet me. Po e bojkotuam atehere Evropa dhe Bota do t'i ktheje syte nga Shqiperia.
U bej thirrje te gjithe shqiptareve te bashkohen me thirrjen: FSHF BOJKOTO NDESHJET E MBETURA! POSHTE MISHELICA PLATINOVIC
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori