Po i "çmend" të gjithë me format e saj, njihuni më të dashurën e Correas (FOTO LAJM)

Desire Cordero, është e dashura e yllit të Lazios Joaquin Correa.

Ajo është me profesion modele teksa disponon forma bombastike, shkruan Albeu.com.

Modelja është mjaft aktive në Instagram teksa numuron 225 mijë ndekësa në Instagram.

Ndërkohë ajo ishte e pranishme dhe në Katar, aty ku Lazio fitoi Superkupën e Italisë duke mundur Juven 3-1 teksa Correas i qëndroi pranë duke festuar triumfin së bashku në fushë./albeu.com/


Shtuar më 24/12/2019, ora 22:16
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori