Pogba tregon çelësin e suksesit dhe falenderon tifozët e Juves
pogba
Mesfushori i skuadrës së Manchester United, Paul Pogba tha pas ndeshjes se skuadra e tij arriti të merrte tre pikët pasi luajti me intensitet më të lartë në minutat e fundit dhe falenderoi tifozët bardh e zi për mikpritjen e tyre.

“Jam i lumtur për fitoren, ishte shumë e rëndësishme.
Tifozët ishin shumë mikpritës dhe e vlerësoj. Luajtëm ndaj një ekipi të mirë, por tre pikët janë më të rëndësishmit.
Festova për golin e dytë, ishte e çuditshme pasi u prek nga shumë lojtarë përpara se të shkonte në rrjetë.

Po luanim mirë së bashku deri në fund. Kishin më shumë frymë në minutat e fundit dhe ajo na mundësoi ta përmbysnim rezultatin”, tha Pogba. /albeu.com/
Shtuar më 08/11/2018, ora 11:12
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori