Pozon nudo nga shtëpia, Klaudia Pepa: Nuk do guxoj ta bëj jashtë (FOTO LAJM)

Si për jetën e saj private, ashu edhe për atë profesionale, arritjet dhe sukeset e saj, Klaudia Pepa është një ndër balerinat shqiptare më të përfolura në Shqipëri.

Prej kohësh e zhvendosur në Itali ku ka arritur goxha sukses dhe vlerësime si balerinë, Klaudia është mjaf aktive në rrjetet sociale.

Ajo ka tërhequr vëmëndjen e të gjithëve me një pozë nudo nga shtëpia e saj, ku është mbuluar me një kapele kashte.

"Kuptohet që jam e paduruar për pushimet?
Sidoqoftë, këtë foto e bëra në shtëpi, fqinjët nuk panë asgjë
Por e bëra shumë shpejt dhe në fund rezultati nuk është keq...por nuk do të guxoja ta realizoja jashtë, do të ishte pak e sikletshme!!! ", shkruan Klaudia krah fotos./albeu.com/
Shtuar më 18/10/2020, ora 11:28
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori