"Prej saj shqiptarët shohin Champions League", "Kurir" nxjerr "mjaltë" për bukurinë e Eva Muratit
Eva Murati është padyshim një nga prezantueset më simpatike në vendin tonë.

Prej vitesh tashmë, bukuroshja identifikohet me rolin e moderatores së emisionit para Champions League në platformën “Tring”, teksa mediet brenda dhe jashtë vendit tonë shkruajnë rreth bukurisë së saj.


Para pak ditësh mediet greke tregonin rreth Evës, ndërkohë që tani mediet e një tjetër vendi jo aq i pëlqyer nga shqiptarët, Serbisë shkruajnë për prezantuesen.

Është e përditshmja “Kurir”, cila është e rifreskuar me çdo gjë që ndodh në vendin tonë dhe nuk kishte sesi t’i shpëtonte bukuria e Evës.

Kjo medie e përcakton Evën si “një nga arsyet pse një numër i madh shqiptarësh ndjekin Ligën e Kampionëve në futboll”. Nuk mungojnë as përshkrimet e karrierës së bukuroshes së ekranit si aktore dhe poliglote, teksa moderatorja flet disa gjuhë të huaja.View this post on Instagram

Follow me😎

A post shared by Eva Murati (@evamurati) on


Shtuar më 21/10/2020, ora 18:28
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori