Premier League, ja për kë bëjnë tifo Vipat (FOTO LAJM)

Mbretëresha Elizabeth - ARSENAL
Pëlqej
Familja mbretërore, muzikantë, aktorë, shkrimtarë, politikanë dhe njerëz të tjerë të njohur të botës nuk e kanë fshehur asnjëherë dashurinë për futbollin, shumë prej tyre madje nuk kanë arritur të mos shprehin as ndjenjat e tyre për fanellat që dashurojnë.

Premier League është kampionati me më shumë tifozë V.I.P, të cilët mblidhen nga të gjithë cepat e planetit për një qëllim të përbashkët, mbështetjen e skuadrës së tyre të zemrës. /albeu.com/
Shtuar më 16/08/2014, ora 11:14
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori