Prezantohet formacioni zyrtar i supersfidës Shqipëri-Itali
Tashmë janë publikuar edhe formacionet zyrtare të ndeshjes Shqipëri-Itali.

Edhe pse u besua se këtë herë Panuci do të hiqte dorë nga eksperimentet, sërish surprizat nuk mungojnë.

Trajneri ka befasuar duke hedhur në fushë Frederik Veselin.


Shqipëri-Itali 20:45

Shqipëria: Berisha, Hysaj, Veseli, Agolli, Hysaj, Basha, Memushaj, Grezada, Kaçe, Roshi, Sadiku

Italia: Bufon, Kielini, Darmian, Bonuçi, Spinacola, Kandreva, Galjardini, Parolo, Insinje, Imobile, Eder

Radhë të gjata dhe kontrolle të rrepta, tifozët kuqezi po mbushin stadiumin

Ka filluar hyrja e tifozëve kuqezi në stadiumin “Loro Boriçi” të Shkodrës. Edhe pse duhet rreth 1 orë nga startimi i supersfidës, janë vënë re radhë të gjata, të cilat kanë shkaktuar bezdisje dhe acarime.
Shtuar më 09/10/2017, ora 19:46
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori