Prishtina vijon me rezultatet pozitive, mposht Besën në transfertë (VIDEO)Prishtina ka mposhtur skuadrën Besës 0-2 në stadiumin e qytetit të Pejës në javën e 15-të të Superligës së Kosovës.

Skuadra e Prishtinës kaloi në avantazh me anë të Krasniqit në minutën e 31’ dhe duke e dyfishuar rezultatin në 0-2 në minutën e 66’ me anë të Kryeziut.

Skuadra nga kryeqyteti renditet në vendin e tretë me 24 pikë të grumbulluara, duke vazhduar kështu serinë e tri fitoreve rradhazi në kampionat.
Shtuar më 28/11/2020, ora 16:29
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori