Priten të publikohen foto ekskluzive të Michael Schumacher nga Mallorca
Pëlqej
Michael Schumacher
Gjendja shëndetësore e Michael Schumacherit mbetet enigmë edhe pse kanë kaluar më shumë se 5 vite.

Por revista gjermane "Bunte" ka arritur të zbulojë se ku gjendet ish-kampioni I botës Formula Uno.

Në ditë në vijim priten të publikohen foto ekskluzive nga Mallroca ku ai ndodhet aktualisht.

Schumacher së bashku me familjen e tij u transferua në Spanjë në qytetin e Mallorca, pas disa vitesh qëndrimi në Zvicër

Ndërkohë Schumacher bë 28 dhjetor të vitit 2013 pësoi një aksident të tmerrshëm në ski në Alpet franceze dhe informacionet për gjendjen shëndetësore të sportistit janë mbajtur sekret. /albeu.com/

Shtuar më 14/02/2019, ora 13:35
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori