Pritet dënimi, Eros Grezda përleshet fizikisht në parikimin e stadiumit
Eros Grezda pritet të dënohet rëndë për shkak të sjelljeve anti-sportive.

Ndeshja e djeshme mes Rijekës dhe Osijekut në futbollin kroat e mbyllur në shifrat 3-2 për vendasit, është shoqëruar me incidente të shumta. Shkak janë bërë edhe vendimet e kontestueshme të arbitrit, i cili ka ndezur edhe më shumë tensionin.

Mediat kroate raportojnë se futbollisti shqiptar i Osijkut, Grezda u përfshi në një sherr banal me futbollistin kundërshtar Antonio Mirko Çolak të cilin e ka goditur me grusht në parkimin e stadiumit.Shtuar më 01/06/2020, ora 10:17
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori