PSG-Bayern, mbyllet pjesa e parë
Përfundon pjesa e parë, pa gola në Lisbonë

Ka përfunduar pjesa e parë e finales së Ligës së Kampionëve në mes të PSG-së dhe Bayern Munchen.

Pas 45 minutave rezultati është i barabartë pa gola.

Bayerni e kishte në posedim më shumë topin (62%) kundrejt PSG-së (38%).

Francezët kishin gjashtë raste për gol (një gjuajtje në portë) derisa gjermanët pesë raste (një rast në portë).
Shtuar më 23/08/2020, ora 21:50
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori