PSG befason Realin, kalon e para në avantazh (VIDEO)

Pëlqej
Paris Saint-Germain ka kaluar e para në avantazh ndaj Real Madridit në "Santiago Bernabeu".

Ai që shënon golin është mesfushori francez, Adrien Rabiot në minutën e 33'-të.

Ndeshja po zhvillohet dhe është minuta e 35'-të. /albeu.com/
Shtuar më 14/02/2018, ora 21:22
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori