Qejfli i automatikëve dhe pistoletave, kush është deputeti i LSI që kërcënon pushtetin e Ramës (FOTO & VIDEO)

Pëlqej
Flamur Çelaj është deputeti më i ri në Kuvendin e Shqipërisë, pas bërjes së betimit pak ditë më parë si zëvendësues i Shkëlqim Selamit të LSI-së, të cilit iu hoq mandati me kërkesë të Prokurorisë së Përgjithshme.

Ai hyri sot në vëmendjen mediatike duke thënë se "ky fshat" duke nënkuptuar Shqipërinë, do të bëhet vetëm nëse kryeministri do të jetë nga LSI-ja, një mesazh i qartë ndaj Ramës dhe PS-së.

Deri para se të bëhej deputet, ai ishte pronari i një kompanie sigurie me qendër të Vlorë dhe duket se i ka mjaft qejf armët.

Facebook-u i tij është i mbushur me foto dhe video të armëve të ndryshme dhe në disa raste duket ai vetë duke i përdorur (shiko videon).

Armët në fjalë ndodhën në poligonin e qitjes së kompanisë se Ccelës. /Albeu.com/

Shtuar më 20/03/2017, ora 14:05
Tage: flamur celaj
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori