Qëllohet me thikë jashtë stadiumit, tifozi në gjendje të rëndë për jetën
Pëlqej
Një tifoz i Atleticos së Madridit është qëlluar me thikë, para fillimit të ndeshjes ndaj Sevillas, jashtë stadiumit “Wanda Metropolitano”.

Tifozi 22-vjeçar është shtruar në spital, ku ndodhet në gjendje të rënë për jetën, nga plagët e marra në krah dhe në këmbë.

Policia po punon akoma për të zbardhur këtë incident mes dy tifozërive, dhe ende nuk ka ndonjë të arrestuar. /albeu.com/
Shtuar më 17/01/2018, ora 22:00
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori