Qerimaj mbron Begajn: Ne nuk kemi doktorë që të na tregojnë se për çfarë kemi nevojë (VIDEO)
Dhe Erkand Qerimaj tregoi emocionet që i jep medalja e vedit të tretë në Kampionatin Botëror të Peshëngritjes.

Sportisti u ndal edhe në problematikën e ditëve të fundit që po flitet në sportin e peshëngritjes, atë të dopingut.

“Ka shumë sportistë që nuk janë paraqitur në kontrollet e befasishme antidoping. Por më e keqja është se ne nuk kemi doktor, pasi ai do të na kontrollonte çfarë kemi dhe çfarë na mungon… Për të mos folur pastaj për kushtet e tjera”, tha Erkand Qerimaj teksa ishte i ftuar në “Wake Up”./albeu.com/
Shtuar më 25/01/2018, ora 17:30
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori