E FUNDIT/ Alpinisti rrëzohet nga Mali i Tomorrit, pritet të transportohet me helik
"Qorrat e FSHF fshinë emrin tim", shpërthen komentatori i njohur (FOTO LAJM)

FSHF kishte menduar të ftonte shumë personazhe mbrëmjen e sotme në inaugurimin e "Air Albania Stadium", por mesa duket një biletë e ka harruar për gazetarin dhe komentatorin, Kosta Grillo.

Në një reagim në "Facebook", Grillo shpreh indinjatën e tij për një mungesë ftesë.

"Miqtë e mi, meqenëse kam komentuar më tepër se cilido komentator kombëtaren, e prisja një ftesë. Qorrat e FSHF e fshinë emrin tim" – shkruan Grillo.
Shtuar më 17/11/2019, ora 23:17
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori