Radas i sinqertë: Nuk e vë dorën në zjarr që Skënderbeu nuk ka manipuluar rezultat
Portali i njohur Goal.com, ka shtruar një pyetje që po vret dhe ndjenjat e tifozëve shqiptar. A duhet të dënohet Skëndërbeu, është pyetja është po diskutohet edhe nga Goal.com. Por për këtë çështje ka folur dhe mbrojtësi i Skënderbeut, kroatin Marko Radas.

UEFA lajmëroi se hetuesit e saj janë kërcënuar me vdekje në mënyrë anonime për çështjen në fjalë.

“Fakt është se deri më tani UEFA nuk ka shqiptuar ndonjë dënim”, tha ai.

“Nuk e kam pasur kurrë ndjesinë që kolegët e mi po manipulonin ose që nuk po jepnin më të mirën,” tha kroati.

“Por nuk mund ta vë dorën në zjarr,” shton ai./albeu.com/
Shtuar më 17/02/2018, ora 11:47
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori