"Rama ik" në stadiumin "Elbasan Arena", ndërhyn urgjent siguria
Gjatë ndeshjes mes Shqipërisë dhe Moldavisë në stadiumin "Elbasan Arena" disa tifozë kuqezi kanë shpalosur një flamur të madh me mbishkrimin Rama ik.

Pas daljes së këtij flamuri, punonjësit e sigurisë kanë ndërhyrë dhe e kanë hequr nga stadiumi flamurin me mesazhin anti- Rama.
Shtuar më 11/06/2019, ora 22:49
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori