Rama ndërpret fjalimin në Durrës: Na çmende, hajde të...(VIDEO)
Pëlqej
Kryeministri i vendit, Edi Rama në një takim me të rinjtë në Durrës është shprehu se pallati i sporti ishte e mbushur me të rinj qe votojne per here te pare.

"Që kur kemi ardhur disa vite më parë në këtë pallat sporti, ishte mbushur me të gjithë, por sot është mbushur me votues për herë të parë. Këto vajza dhe djem që janë këtu e ndjejnë e kuptojnë e besojnë se është momenti që të luftojnë me votën e tyre”.

Në këtë moment ai ndërpret fjalimin dhe i drejtohet një djali:

Rama: Hajde ta bëjmë një foto se më çmende. Nga Kruja je ti?

I riu: Nga Berati.. /albeu.com/
Shtuar më 20/04/2017, ora 18:35
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori