"Ramos është imituesi im më i mirë”
Antonin Panenka ka deklaruar së fundmi se mbrojtësi Sergio Ramos është imituesi i tij më i mirë.

“E dashuroj, mendoj se ai është imituesi im më i mirë. E ka bërë disa herë, si në Kampionatin Europian në vitin 2012. Njerëzit e njohin “Panenka” dhe tentojnë ta bëjnë sërish. Është e mrekullueshme”, tha Panenka. /albeu.com/
Shtuar më 09/11/2018, ora 17:23
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori