E FUNDIT/ Derbi mbyllet ne paqe, Atl Madrid dhe Reali ndajnë pikët (VIDEO)
Ramos, shkaktari që Conte nuk firmosi me Realin
ramos
Sipas së përditshmes spanjollë “AS” dështimi i nënshkrimit të Antonio Conte me skuadrën e Real Madrid ka të bëjë me një ndërhyrje të kapiten Sergio Ramos. Mësohet se Ramos nuk i pëlqen aspak trajnerit Conte. Arsyeja është se tekniku Italian është shumë i rreptë me lojtarët çka sipas Ramos mund të ndikojë keq tek futbollistët.

“Metodat që përdor një trajner nganjëherë janë më të rëndësishme se njohuritë e tij teknike”, ishin fjalët e kapitenit të Realit. /albeu.com/
Shtuar më 30/10/2018, ora 14:32
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori