Real-Bayern, mendojnë për shkëmbimin e shekullit
Pëlqej
Reali i Madridit ka një ide të çmendur në merkato. Fituesit e Ligës së Kampionëve kërkojnë të shfrytëzojnë largimin e Cristiano Ronaldos për të rrëmbyer Robert Lowandowski.

Sipas revistës spanjolle "Don Balon", Bayerni mund të heq dorë nga bomberi polak vetëm për të rrëmbyer sulmuesin polak, teksa gjithçka mund të bëhet duke i shkëmbyer kokë më kokë, raporton Albeu.

Ylli portugez ka vendosur që të largohet nga Spanja pas problemeve që ka me taksat në Spanjë, teksa ka fshehur 14.7 milionë euro. Nëse Bayerni largon Lewandowskin, Muller mbetet sulmuesi i vetëm, dhe duke marrë parasysh faktin që për Danchez ende nuk është arritur akordi, Ronaldo do të ishte blerja perfekte. /albeu.com/
Shtuar më 18/06/2017, ora 11:58
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori