Real Madrid barazon rezultatin ndaj Bilbaos (VIDEO)

Real Madrid ka barazuar rezultatin ndaj Athletic Bilbaos në "San Mames".

Ai që ka shënuar është mesfushori, Isco në minutën e 64'.

Ndeshja ësht♪ rihapur dhe Reali kërkon golin e përmbysjes. /albeu.com/
Shtuar më 15/09/2018, ora 22:05
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori