Real Madrid tregon dëmtimin e Cristiano Ronaldos që pësoi ndaj La Corunas (VIDEO)
Cristiano Ronaldo ka pësuar një lëndim të rëndë në ndeshjen e fundit ndaj Deportivo La Corunas në "Santiago Bernabeu", pasi fituan me shifrat e thella 7-1.

Real Madrid ka postuar një videoCristiano Ronaldos, i cili shihej duke u kuruar në ambjentet e klubit madrilen.

Portugezi pësoi një lëndim në kokë, ku u goditë nga një lojtar i Deportivo La Corunas, gjatë momentit të shënimit të golit të tij të dytë personal dhe të gjashtë të Realit. /albeu.com/
Shtuar më 22/01/2018, ora 19:50
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori