Reali me 3 mungesa të mëdha përballë Villarreal
Real Madridi ka publikuar listën e futbollistëve të grumbulluar për ndeshjen kundër Villarreal.

Ekipi kampion duhet të reagojë pas humbje 4-1 ndaj Valencias dhe pikërisht ndaj një kundërshtari shumë të fortë.

Villarreal është vendi i dytë në La Liga dhe ka bërë mjaft mirë këtë sezon.

Zidane rigjen Eden Hazard pas lajmit të mirë që doli negativ pas testit të COVID-19.

Martin Odegaard nga krahu tjetër rikthehet sërish në dispozicion.

Casemiro dhe Militao nuk ja dalin dot prej COVID-19.

Mungesë e madhe dhe kapiteni Sergio Ramos.

“Los Blancos” duhet të luajnë pa kapitenin e tyre, por të paktën kanë Nachon në dispozicion.

Shtuar më 20/11/2020, ora 22:01
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori