Revolucion te Juventus, 4 yje nxirren në shitje
Dështimi i radhës në Ligën e Kampionëve, ka bërë që drejtuesit e Juventus të mendojnë për një revolucionskuadër.

Mediet në Itali nuk përjashtojnë qëndrimin e Massimiliano Allegrit, i cili do të bindet me lëvizjet e fundit në skuadër.

"Gazzeta dello Sport" bën të ditur se Juventus po mendon largimin e katër lojtarëve, për të ri-motivuar grupin për sezonin tjetër, përcjell.

Lojtarët që do të sakrifikohen ose nxirren në shitje janë Miralem Pjanic, Paulo Dybala, Joao Cancelo dhe Douglas Costa

Shtuar më 11/05/2019, ora 16:30
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori