Shpresë për Tiranën, Hasani ngushton rezultatin (VIDEO)
Tirana ka arritur të ngushtojë rezultatin në minutën e 79’ me mesfushorin Hasani duke rindezur shpresën për të mos dalë të paktën të humbur nga ky derbi.

Bardhebluve i mbeten dhe pak minuta ne dispozicion per të permbysur rezultatin, por mjaftueshem per te barazuar.
Shtuar më 29/09/2019, ora 20:50
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori