Rikthim i fuqishëm i Interit (VIDEO)
Interi ka shënuar një tjetër fitore të rëndësishme, madje në udhëtim përballë Udinezes.

Zikaltërit kanë mundur të marrin 3 pikët, duke konkuruar kështu fuqishëm për një vend në Kupat e Evropës.

Mauri Icardi (48’) dhe Lukas Podolski (65’) shënuan golat e kësaj fitoreje për zikaltrit, teksa golin e vetëm të vendasve e shënoi Antonio Di Natale (50’).

Xherdan Shaqiri këtë herë ishte në bankat e rezervave dhe nuk u përdor fare në fushën e lojës. /albeu.com/
Shtuar më 28/04/2015, ora 22:40
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori