River Plate përmbys rezultatin ndaj Boca Juniors (VIDEO)

River Plate ka përmbysur rezultatin ndaj Boca Juniors në "Santiago Bernabeu".

Këtë herë është Quintero në minutën e 109'.

Ndeshja po zhvillohet dhe është minuta e 114'. /albeu.com/
Shtuar më 09/12/2018, ora 22:50
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori