River Plate zgjohet nga gjumi, barazon rezultatin ndaj Boca Juniors (VIDEO)

River Plate ka barazuar rezultatin ndaj Boca Juniors në "Santiago Bernabeu".

Ai që ka shënuar është sulmuesi argjentinas, Lucas Pratto në minutën e 68'.

Ndeshja po zhvillohet dhe është minuta e 73'. /albeu.com/
Shtuar më 09/12/2018, ora 22:00
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori