Ronaldinho i bën parabol, por do të çmendeni nga pritja e portierit (VIDEO)
Pëlqej
Një portier ka dhuruar spektakël në një ndeshje miqësore në mes të yjeve të futbollit

Kanë kaluar shumë vite që nga pritja magjike e portierit kolumbian, Higuaita, e cila cilësohet si një nga më të mirat në historin e futbollit.

Por, një të tillë e ka bërë edhe një portier në një ndeshje miqësore, duke fituar zemrën e lojtarëve në fushë dhe publikut. /albeu.com/
Shtuar më 14/12/2017, ora 00:10
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori