Ronaldo do Modric te Juve
Juventusi dëshiron Luka Modriç.

Dhe për këtë ka menduar Kristiano Ronaldo i cili ka shprehur dëshirën e tij për transferimin e mesfushorit të Realit të Madridit.

Të dy kanë luajtur së bashku ku kanë veshur fanelën ʺLos Blancosʺ, dhe ylli portugez dëshiron të bindë nën-kampionin e botës me Kroacinë të veshë fanelën bardhezi të Juventusit.


Luka Modriç është kërkuar më parë edhe nga Interi dhe Milani dhe do ta dëshironte një aventurë të re në Serinë A, duke parë moshën e tij 35-vjeçare ku nuk do mund dot të luajë më vonë me ndonjë ekip të kalibrit të madh.
Shtuar më 17/11/2020, ora 17:21
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori