Ronaldo feston 750 golat, por nuk mungon as goli Moratas (VIDEO)
Ndërsa Ronaldo golin e 750 në karrierë e ka shënuar me portën thuajse të boshatisur, kështu nuk është për Alvaro Morata që ka realizuar një gol të bukur, edhe pse pasimi sërish i artë erdhi nga Chiesa në krah.

Spanjolli mori top në qendërzonës dhe pasi dribloi mbrojtësin me finte, shënoi duke çuar shifrat në 3-0 për Juventusin ndaj Dinamo Kiev.
Shtuar më 02/12/2020, ora 22:38
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori