Ronaldo lojtari më i mirë në Europë
Pëlqej
Cristiano Ronaldo është zgjedhur lojtari më i mirë në Europë, duke mposhtur Arjen Robben dhe Manuel Neuer.

Ronaldo falenderoi ekipin e tij, pasi sipas tij pa atë, çmimet janë të pamundura për t'u arritur.

"Ishte një vit fantastik, një vit ëndrrash, jam shumë krenar për ekipin tim, trajnerin tim dhe fansat e mijë", përfundoi lojtari më i mirë i europës dhe njëkohësisht "Topi i Artë".

Kjo ishte hera e parë për CR7 që fiton këtë çmim. /albeu.com/
Shtuar më 28/08/2014, ora 19:09
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori