E FUNDIT/ Tronditet Milani, zhbllokohet sfida në San Siro (VIDEO)
Ronaldo nuk e harron Realin, feston pas golit të Vinicius (VIDEO)
Cristiano Ronaldo ka ndjekur nga tribuna e "Santiago Bernabeu" super ndeshjen mes Realit dhe Barcelonës.

Portugezi nuk ngurroi të festonte pas golit të parë të Realit të shënuar nga Vinicius Junior.

CR7 gjeti kohë pasi kampionati në Itali u ndërpre për shkak të coronavirusit pasi në të kundërt në ato momentente ylli i Juventusit do ishte duke u përballur me Interin. /albeu.com/
Shtuar më 02/03/2020, ora 08:19
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori