Ronaldos si ndahet zemra nga Reali, i pranishëm sot në "Santiago Bernabeu" (VIDEO)
Luhet "El Clasico", një ndër ndeshjet më të mëdha në Botë dhe që shumë pak mund të rezistojnë pa e ndjekur, as Cristiano Ronaldo.

Portugezi në fakt duhet të ishte duke luajtur derbin e Italisë ndaj Interit, por shtyrja e kësaj ndeshjeje, ka krijuar mundësinë që ai të shijojë nga afër magjinë e Barcelona-Real Madrid.

Ylli i Juventusit është fotografuar, teksa firmoste autografë për fansat e shumtë.
Shtuar më 01/03/2020, ora 20:22
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori