Rikthehen tifozët, pritje spektakolare në Emirates (VIDEO)
Sot luhet ndeshja Arsenal dhe Rapid Vienna për Europa League.

Pas lehtësimit të masave nga Qeveria Britanike, pas nëntë muajsh është hera e parë që shihen tifozët nëpër tribuna.

TifozëtEmirates, me mirëpritjen e tyre na kujtuan se sa shumë i kanë munguar atmosferes së veçantë sportive në futboll.

Më lart mund të shihni videon spektakolare, ku sot tifozët e Arsenalit kanë hyrë për herë të parë në Emirates.
Shtuar më 03/12/2020, ora 21:28
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori