Rroga e Sanchezit mbetet problemi i Pogbas
Paul Pogbas ka luajtur këtë sezon në 18 nga 30 ndeshjet e Ligës Premier për Djajtë e Kuq. Mino Raiola ka filluar të kërkojë rritje të pagës për klientin e tij dhe ky besohet se është çelësi kryesor për paraqitjet e dobëta të lojtarit.

Mendimi se Alexis Sanchezit merr më shuëm se çdo kush tjetër, Raiola tashmë thuhet se i ka kërkuar një rritje page drejtuesve të skuadrës angleze duke i barazuar
me të Sanchezit, i cili fiton rreth 170 mijë euro në javë.

Mbetet të shihet nëse do të ketë rritje të pagës apo largimit të francezit për të dytën herë nga United./albeu.com/
Shtuar më 18/03/2018, ora 11:13
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori