Rusia e pandalshme, shënon edhe golin e tretë ndaj Arabisë Saudite (VIDEO)

Rusia ka shënuar edhe golin e tretë përballë Arabisë Saudite në "Luzhniki Stadium".

Autori i golit është Artem Dzyuba që ka realizuar në minutën e 71'-të.

Ndeshja pio zhvillohet dhe është minuta e 75'-të. /albeu.com/
Shtuar më 14/06/2018, ora 18:32
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori