Sa shumë penallti të humbura nga Messi (FOTO-LAJM)

Barcelona 0-0 Sevilla
Messi është një ndër lojtarët më të mirë në botë, mbase edhe më i miri, por nuk është një ndër gjuajtësit më të mirë të penalltive dhe këtë e tregoi edhe në ndëshjen e fundit kundër Brazilit.

Deri më tani Messi ka dështuar në plot 13 penallti. /albeu.com/
Shtuar më 13/10/2014, ora 18:32
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori