E FUNDIT/ Derbi mbyllet ne paqe, Atl Madrid dhe Reali ndajnë pikët (VIDEO)
Sarri përgatit rikthimin, ja dy skuadrat ku pritet të drejtojë
Pas një viti i ndalur, Maurizio Sarri është gati të kthehet në stol.

Ish-trajneri i Napoli-t, Chelsea-t dhe Juventus-it duket se është shumë afër kthimit. Dy janë rrugët që mund të ndjekë. E para çon te Roma, klub me të cilin është takuar në orët e fundit.

E dyta është Marseille.

Sipas Sky Sport, klubi francez duket se ka menduar për italianin pas lamtumirës së Andre Villas-Boas. Një hipotezë aspak e lehtë për t’u kthyer në realitet, por Marseille duket shumë e interesuar për Sarri-n.
Shtuar më 02/02/2021, ora 21:58
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori