Serbi-Shqipëri, falas në SuperSport
Të gjithë shqiptarët që kanë dekoderin e Digitalb por iu ka mbaruar abonimi të mos shqetësohen. Ndeshja e shumëpritur Serbi-Shqipëri do të transmetohet falas në kanalet SuperSport 2 dhe SuperSport 2 HD, njofton kompania në fjalë.

Ndërkohë mund ta ndiqni edhe këtu live nga TVSH:

NDIQNI LIVE
NDESHJEN
Shtuar më 14/10/2014, ora 12:46
pladi boraj
e Martë 14 Tetor 2014, Ora 20:07
Fiton shqipria sonte

1/0
genti nuredini
e Martë 14 Tetor 2014, Ora 20:45
Ku jepet laiv ne internet
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori