Shenjat e dhunës te futbollistët shqiptarë (FOTO LAJM)

UEFA ka plot fakte për të parë dhunën e serbëve ndaj futbollistëve shqiptarë të ndodhur dje në stadiumin e Partizanit të Beogradit.

Mjaftojnë fotot në galerinë e mësipërme për të parë se si janë dhunuar në fushë futbollistët shqiptarë.

Gërvishtje nga pjesë të ndryshme të fytyrës dhe trupit janë pasojat e 40 minutave të ndeshjes në Boegrad. /albeu.com/
Shtuar më 15/10/2014, ora 09:26
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori