Shënohen dy gola të shpejtë në ndeshjen mes Young Boysit dhe Skënderbeut (VIDEO)


Pëlqej
Skënderbeu ka shënuar gol ndaj Young Boys në "Stade de Suisse"

Ai që i ka dhënë avantazhit korçarëve është Gavazajminutën e 51'-të.

Por vendasit barazojnë shumë shpejtë me Hoarau në të 55'-tën

Ndeshja po luhet dhe htë minuta e 56'-të. /albeu.com/
Shtuar më 07/12/2017, ora 20:14
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori