Gol nga mesi i fushës, ky lojtar sfidon Messin dhe Ronaldon (VIDEO)
Në ndeshjen e djeshme mes Hibernian dhe St.Mirren e kampionatit skocez e cila përfundoi 2-2 është shënuar një super gol nga mesi fushës, shkruan Albeu.com.

Futbollisti i St.Mirren Adam Hamilli pas një pasimi të marë nga shoku i skuadrës ai provoi portën nga mesi i fushës dukes shënuar super gol, teksa gjeti të pa përgatitur portierin Adam Bogdan i cili dhe vetë u befasua.

Për më tepër shikonin videon. /albeu.com
Shtuar më 06/12/2018, ora 12:09
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori