Shënon ai që nuk pritej, Barcelona barazon rezultatin ndaj Realit (VIDEO)
Barcelona ka barazuar rezultatin ndaj Real Madridit në "Camp Nou".

Ai që ka shënuar është sulmuesi brazilian, Malcom në minutën e 58'.

Ndeshja po zhvillohet dhe është minuta e 62'. /albeu.com/
Shtuar më 06/02/2019, ora 22:20
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori