Shikoni disa nga fotot e avionit luksoz të Lionel Messit (FOTO LAJM)

Pëlqej
Lionel Messi është pa dyshim një prej futbollistëve më të paguar në botë dhe së fundi ka blerë një avion privat për familjen e tij, që kushton rreth 15 milionë euro.

Messi kalon shumë kohë me familjen e tij, gruan dhe 3 fëmijët, të cilëve së fundi u ka blerë këtë avion luksoz. Avioni është një “Gulftream V”, i prodhuar më 2004.

Në bisht të avionit është i vendosur numri “10”, por ajo që është më interesante te ky avion janë shkallët. Në secilën nga shkallët janë të shkruar emrat e çdo anëtari të familjes së Messit. Në foto mund të shihni se sa luksoz është avioni i futbollistit, që kushtoi 15 milionë euro.
Shtuar më 15/12/2018, ora 22:45
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori