Shkëmbim i bujshëm mes Juventusit dhe Tottenhamit
Juventusi dhe Tottenhami janë duke shqyrtuar të shkëmbejnë mbrojtësit anësor. Klubi kampion i Italisë planifikon ta ofrojë mbrojtësin brazilian Alex Sandro për Serge Aurierin, shkruan “Tuttomercato]eb”.

Tottenhami po ashtu është duke u interesuar për Timothy Castagnen e Atlantas dhe Thomas Meunierin e Paris Saint-Germainit.

Në një shkëmbim tjetër Tottenhami mund ta dërgojë Danny Rosen te Juventusishkëmbim për Mattia De Sciglion.

Shtuar më 13/05/2020, ora 20:04
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori