Shoku i skuadrës së Mehas, gol nga 90 metra (VIDEO)
Paderborni e ka nisur mjaft mirë Bundesligan, ku pas 4 takimesh e shikon veten në vend të parë me 8 pikë.

Në ndeshjen e sotme kundër Hannover, Stoppelkamp ka shënuar një gol të jashtëzakonshëm nga 90 metra, me "voley".


Po luhej minuta e fundit e takimit dhe rezultati ishte 1-0, portieri mik lë portën bosh pasi ishte goditje dënimi në favorHannover.

Topi largohet nga mbojtësit vendas dhe Stoppelkamp sapo kap topi gjuan drejt portës së boshatisur, dhe shënon njw super gol, ndoshta golin më të bukur të sezonit. /albeu.com/
Shtuar më 20/09/2014, ora 19:16
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori