Shorti i Champions League me përballje drithëruese, super sfida Barca – Juve
Pëlqej
Shorti i fazës së grupeve të Uefa Champions Leaghue u hodh sot në Monaco.

Vazot u trazuan nga legjenda e Romës, Totti dhe ajo e Milanit Andry Shevcenko. Nga duart e tyre dolën këto grupe:

Grupi A: Benfica, Munchester United, Basel dhe CSKA Mosqow
Grupi B: Bayern Munich, PSG, Anderlecht dhe Celtic.
Grupi C: Chelsea, Atletiko Madrid, Roma dhe Qarabak.
Grupi D: Juventus,Barcelona, Olimpiacos dhe Sportng Lisbon.
Grupi E: Spartak Moskow, Sevillia, Liverpool dhe Maribor
Grupi F: Shakhtar Donetsk, Munchester City, Besiktas dhe Napoli.
Grupi G: Monaco, Porto, Besiktas, Napoli dhe RB Leizbig.
Grupi H: Real Madrid, Borusia Dortmund, Tottenham dhe Apoel.

/albeu.com/
Shtuar më 24/08/2017, ora 20:20

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori